background

ELMAPOS PATRON - MOBİL YÖNETİM SİSTEMİ
Patron uygulamasını indirin
Gün sonu, kasa, satış, cari ve stok raporlarınıza akıllı telefonlar üzerinden ulaşın

Google play download Iphone app store
 • GENEL ÖZELLİKLER
  image

  Patron uygulaması ile işletmenizi cebinizden yönetin!

  Gün sonu, kasa, satış, cari ve stok raporlarınıza akıllı telefonlar üzerinden ulaşın. Görsel analizlerle dönemsel satışlarınızı karşılaştırın.

  İŞLETMENİZİ ANLIK TAKİP EDİN

  Elma Boss uygulaması tüm satışlarınıza saniyeler içinde ulaşmanızı sağlar. Gün sonu, kasa, satış, stok ve cari raporlarınızı güncel olarak görüntüleyebilirsiniz.

  SATIŞLARI KOLAYCA ANALİZ EDİN

  Patron uygulaması ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık dönemsel satışlarınıza ait görsel grafiklere saniyeler içinde ulaşırsınız. Satışlarınızı karşılaştırarak işletmenizin durumunu analiz edebilir, hızlı ve doğru kararlar alarak işinizi büyütebilirsiniz.

  image

  Her kararınız en doğru kararınız olsun!

  Gün içerisinde en çok satan ürünler, gün sonu, kasa durumu ve stok durumlarınızla ilgili özet raporlar ve görsel analizleri inceleyin.

  EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

  İşletmenizde gün içerisinde en çok satılan ürünlerinizi özet olarak görüntüleyin, hedeflediğiniz ürünlerde kampanyalar ve promosyonlar düzenleyerek satışlarınızı artırın.

  GÜN SONU VE KASA RAPORU

  Gün sonu satış ve ciro bilgilerinizin özetine, kasanızda nakit, döviz, kredi kartı, yemek çeki vb. türlerde ödeme bilgilerinize ulaşın.

  STOK RAPORLARI

  Stok giriş çıkışları ve envanter sayımları ile stoklarınızı doğrulayın. Kayıplarınızı azaltın ve azalan ürünleriniz için uyarı seviyeleri ile sipariş verin, satış kaçırmayın.

 • TEKNİK ÖZELLİKLER
  Bulut Bilişim Altyapısı

  Elmapos bulut altyapısı sayesinde tüm bilgilerinize internete bağlı her yerden erişebilirsiniz.

  Mobil Yönetim Sistemi

  Kolay öğrenilebilir ve sade kullanılabilir bir kullanıcı arayüzü ile hızlı ve kolay satış imkanı sağlar.

  Anlık Raporlar ve Analizler

  Market, pastane, bakkal dükkanı, giyim mağazası, okul kantinleri vb. tüm işletmelere uygun

 • GALERİ
 • VİDEO
 • UYUMLU CİHAZLAR
 • Image

  “ Günümüz çağında daha da önem kazanmaya başlayan POS otomasyon sistemleri işimiz için hem zaman hemde maddi anlamda kolaylık sağlamakta. Gerek ürün ve hizmet kalitesi gerekse 7/24 kesintisiz servis desteği ile Elmapos bizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Teşekkürler. ”

  Snoppy Pizza — KOCAELİ
 • Image

  “ İlk günden bugüne kadar satışlarımızı ikiye katladık ve bu sistem sadece ekibimizle bunu elde etmemize yardımcı olmamış aynı zamanda büyümeye ve işimizi geliştirmeye devam ederken bunun gibi önemli bilgileri izlemeyi kolaylaştırdı. ”

  Robert's Coffee — ANKARA
 • Image

  “ Altınoluk Pastanesi olarak araştırmalarımız sonucunda Elmapos ile çalışmaya karar verdik. Kolay öğrenilebilir ve sade kullanılabilir bir kullanıcı arayüzü ile çalışanlarımız sisteme hızlı bir şekilde uyum sağladı. Kurulum sonrası desteğe kadar her konuda bizlere yardımcı olan Elmapos personellerine teşekkürü bir borç biliriz. “

  Altınoluk Pastaneleri — KOCAELİ
© Copyright Elmapos Bilgi Teknolojileri | Tüm hakları saklıdır.