Elmapos market otomasyon programı

MARKET PROGRAMI - MARKET OTOMASYON - MARKET BARKOD PROGRAMI - MARKET OTOMASYON SİSTEMİ - MARKET OTOMASYON SİSTEMLERİ - MARKET OTOMASYONU - MARKET BARKOD PROGRAMI - MARKET BARKOD SİSTEMİ - MARKET OTOMASYON PROGRAMI - MARKET POS - MARKET SATIŞ PROGRAMI
Elmapos Market programı ve market otomasyon programı ile işletmenizdeki sıcak satış sistemini hızlandırarak aynı zamanda ürün ve stok takibi daha kolay yapabileceksiniz.
SÜPERMARKET / MARKET ÇÖZÜMLERİ
Marketlere özel çözümlerimiz ile müşteri memnuniyetini arttıracaksınız

Elmapos market hızlı satış programı

Elmapos market programı, market barkod sistemi, market otomasyonu, market otomasyon sistemi ile tanışın

Marketinizi bir üst seviyeye taşıyın

ElmaPOS’un detaylı analiz ve raporlarıyla marketinizi daha etkili yönetin

DETAYLI RAPORLAR VE ANALİZLER

En çok satan ürünler, stokta bekleyen ürünler veya en karlı ürünler. Detaylı raporlar ve analizlerle işletmeniz için en doğru kararı hızlıca vereceksiniz

STOK TAKİBİ VE UYARILAR

Stoklarınızı kolayca takip edin ve azalan ürünleriniz için uyarı alarak hemen tedarik edin. Müşteri kaçırmaya son verin.

Müşteri kasada beklemeyi sevmez. Elmapos market programı, kasada hızlı satış yapmanızı sağlar. İşte hem sizin hemde müşterilerinizin mutluluğu için kolay ve bir o kadar da akıllıdır.

Elmaposmarket programı android tabletlerde kullanabileceğiniz, dokunmatik, kullanımı kolay, anlaşılır, barkodlu hızlı satış market otomasyon sistemidir.

Market programı ile ürün barkodu okutularak tek tuşla hızlı satış işlemi yapabilir

Market barkod sistemi ile terazide tartılan ürünlerden alınan barkodları hızlıca okur

Terazide tartılan ürün ağırlığı ve fiyatı market barkod sisteminde gözükür

Market programının donanımı sayesinde fiş ve fatura yazdırabilirsiniz

Market otomasyon sistemi birden fazla para alma özelliği (ticket, sodexo, bir kısmını kredi kartı, bir kısmını nakit ve ya veresiye) sunar.

Market barkod sisteminde ciro, paraüstü takibi, iptal, iade, ödenmez, personel, iskonto, bekletme gibi sadece büyük kasalarda olan özellikleri de içerir

Dokunmatik ekran özelliği ile hızlı şatış, Özelleştirilen hızlı satış tuşları

Market otomasyon sistemi ile tüm döviz cinsleri ile çalışabilme

Gelişmiş ve güçlü veritabanı sistemi ile market otomasyonu programı kusursuz çalışır.

Market otomasyonunun merkezi yönetim sistemi ve yedekleme özelliği ile verileriniz asla kayba uğramaz

Elmapos Market Programı ülkemizin turistik bölgelerinde de kullanılabilmesi için dil desteği ve döviz desteği ile kullanışlı hale getirilmiştir. Market programımız kullanışlı arayüzü sayesinde müşterinizi bekletmeden hızlı satış yapabilirsiniz.

Elmapos market programı ile kullanıcı yetkilendirme işlemleri kurulum sırasında bir defaya mahsus olarak ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır. İsterseniz market programımızın portal kısmından dilediğiniz gibi yetkilendirme yapabilirsiniz.

Market programının ilk çıktığı zamanlar Dos sistemi kullanılıyorken son zamanlarda Windows ve Android sürümlerininde kapsandığı gelişmiş akıllımarket programları tercih edilmeye başlanmıştır.

Marketcilik yapan esnafımız her geçen gün büyüyor rekabet de ister istemez artıyor, kendini geliştirmeye gayret gösteriyor. Hem kendini geliştiriyor hemde bizim market programımızı kullanarak bizim gelişmemize yardımcı oluyor.

Büyük bir marketi programsız yürütmek neredeyse mümkün değildir, ama Elmapos market programı ile hepsi çok basit ve kolay.

Elmapos market pos

Market Programı ile müşteri kaçırmaya son!

Maliyetlerinizi ve karlılığınızı her an kontrol edin!

Cep telefonunuzdan kolayca maliyet ve karlılık raporlarına ulaşın

UZAKTAN YÖNETİM VE TAKİP

Ürünler, fiyatlar, personel, satış noktaları, stok kartları, pos sistemi ayarları vb. işletmenizi tanımlayan tüm bilgileri masa başında yönetin ve kolayca takip edin

PERSONEL VE PRİM HESAPLAMA

Satışlarınız otomatik olarak satışı yapan personel adına takip edilir, bu sayede performans ve prim hesabını kolaylıkla yapabilirsiniz

Elmapos market programı, izinsiz kopyalanamaz.

© Copyright Elmapos Bilgi Teknolojileri | Tüm hakları saklıdır.