background

HAKKIMIZDA
ElmaPOS, son teknolojileri kullanarak işletmelerin maliyetlerini azaltmalarını ve karlılıklarını arttırmalarına yardımcı olur.

Image

2016 yılında kurulan ElmaPOS Bilgi Teknolojileri geleneksel POS sistemlerini son teknolojilerle buluşturmak için kuruldu.
İstanbul merkezli firma hızlı satış yapan işletmelerin sorunlarını çözmek, maliyetlerini düşürmek ve işletmelerini büyütmelerine yardım etmelerini sağlamak için son teknolojileri kullanmaktadır.

 • Image

  “ Günümüz çağında daha da önem kazanmaya başlayan POS otomasyon sistemleri işimiz için hem zaman hemde maddi anlamda kolaylık sağlamakta. Gerek ürün ve hizmet kalitesi gerekse 7/24 kesintisiz servis desteği ile Elmapos bizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Teşekkürler. ”

  Snoppy Pizza — KOCAELİ
 • Image

  “ İlk günden bugüne kadar satışlarımızı ikiye katladık ve bu sistem sadece ekibimizle bunu elde etmemize yardımcı olmamış aynı zamanda büyümeye ve işimizi geliştirmeye devam ederken bunun gibi önemli bilgileri izlemeyi kolaylaştırdı. ”

  Robert's Coffee — ANKARA
 • Image

  “ Altınoluk Pastanesi olarak araştırmalarımız sonucunda Elmapos ile çalışmaya karar verdik. Kolay öğrenilebilir ve sade kullanılabilir bir kullanıcı arayüzü ile çalışanlarımız sisteme hızlı bir şekilde uyum sağladı. Kurulum sonrası desteğe kadar her konuda bizlere yardımcı olan Elmapos personellerine teşekkürü bir borç biliriz. “

  Altınoluk Pastaneleri — KOCAELİ
© Copyright Elmapos Bilgi Teknolojileri | Tüm hakları saklıdır.