Elmapos güzellik salonu programı ile işletmenizin verimini artırın


Güzellik salonu programı ile stoklarınızı hızlı ve kolay bir şekilde tanımlayabilir, stok girişlerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Elmapos güzellik salonu programı sayesinde müşterilerinize hangi ürünleri sattığınızı ve müşterilerinizin hangi ürünleri sipariş ettiğini kolay ve pratik bir şekilde takip edebilir, günlük ve anlık olarak raporlamalarını alabilirsiniz.
GÜZELLİK SALONU ÇÖZÜMLERİ
Güzellik salonunuza bir güzellik yapıyoruz
Müşteri takibini ve stok takibini bize bırakın, müşterilerinize odaklanın.

Elmapos güzellik merkezi programı ile müşterilerinize özel kampanyalar yapın

Güzellik Salonu Programı ile tanışın

Her müşteriniz en özel müşteriniz!

ElmaPOS’un sadakat ve müşteri takip sistemi ile salonunuzu daha etkili yönetin

SADAKAT PROGRAMI VE MÜŞTERİ PROFİLİ

Müşterinize özel bilgileri ve önceki işlemlerinizi kontrol edin, düzenli müşteriler kazanın. Devamlı müşterilerinize kendisini özel hissettirin

STOK TAKİBİ VE UYARILAR

Müşteri kaçırmaya son verin. Stok kaldı mı? Diye strese girmeyin. Stoklarınızı kolayca takip edin ve azalan ürünleriniz için uyarı alarak hemen tedarik edin.

Güzellik Merkezleri, Lazer Epilasyon ve Spa, Solaryum, Biorezonans, Mezoterapi ve Botoks işlemleri gibi güzellik ve sağlık alanında hizmet veren merkezler için özel olarak hazırlanmış, elmapos güzellik salonu programının kullanımı son derece kolay ve işlevi tam olan bir programdır.

Tüm personel, müşteri muhasebe ve müşteri raporlarını sadece elmaPOS'un güzellik merkezi programın da tek bir tuş ile görebilir, günlük takiplerini yapabilirsiniz.

Güzellik merkezinizde yapamadığınız işletme ve muhasebe işlemlerini, personel takiplerini, müşteri kayıt ve işlem detaylarını, satışlarını yaptığınız ürünlerin ve merkezinizde kullandığınız ürünlerin stok takibini güzellik salonu programı ile kolay ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Kişiye özel kampanya, indirim, perakende satış gibi işlemlerinizi güzellik merkezi programında kolayca yapabilirsiniz.

Elmapos güzellik merkezi programı ile kampanya yönetim ve takip yapın

Güzellik Merkezi Programı ile herşey elinin altında her şey daha basit daha kolay.

Kampanyalar yapın ve personelinizi takip edin!

Kolayca kampanyalar düzenleyip müşterilerinizi bilgilendirin, tüm müşterilerinizi devamlı müşterilere dönüştürün

KAMPANYA YÖNETİM VE TAKİP

Dönemsel veya müşteriye özel kampanyalarla devamlı müşteri kitlenizi oluşturun. Her müşteriye kendini özel hissettirin ve sonuçları takip edin

PERSONEL VE PRİM HESAPLAMA

Satışlarınızı otomatik olarak işlemi yapan personel adına takip edin, bu sayede performans ve prim hesabını kolaylıkla yaparak zaman kazanın

Elmapos güzellik merkezi programı kuaför ve güzellik merkezlerinin her geçen gün artan salon yönetim ve ön muhasebe ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Çoklu şube, stok takibi, personel performans takibi vb. herşeyi bulacağınız programın adıdır elmapos Güzellik Merkezi Programı.

Sınırsız sayıda müşteri kaydı, kayıtlı müşterinin bilgilerini güncelleyebilme, müşteriye özel indirim tanımlayabilme vb. özelliklerin tümü elmapos güzellik merkezi programında var.

Gelir giderlerinizi elmapos güzellik merkezi programı ile takip edin. Gelir takibi yapabilme(nakit, kredi kartı), farklı gider kalemleri tanımlayabilme, ayrıntılı ve gelişmiş analizler ile gelir ve gider raporları.

Elmapos güzellik merkezi programı ile müşterilerinize özel indirimler kampanyalar sunma.

Çalıştığınız firmalara ait cari hesaplarını, alım faturası oluşturma, ürün alış faturası işleyebilme, geçmiş hesap hareketlerini inceleyebilme vb. her şeyi takip edebilmek, güzellik merkezi programı ile çok basit!

Stoklarınızı takip edin. Sattığınız yada kullandığınız ürünleri sisteme tanımlayabilme, satış ürünleri stok takibi yapabilme, stok sayımı yapabilme gibi özelliklerin hepsi elmapos, güellik merkezi programında mevcut.

Elmapos güzellik salonu programı, izinsiz kopyalanamaz.

© Copyright Elmapos Bilgi Teknolojileri | Tüm hakları saklıdır.