Elmapos 7/24 destek

7/24 DESTEK

Sistemin çalışmasını engelleyen durumlar ve hata mesajları gibi acil konularda çağrı merkezimizi arayarak destek, eğitim, bakım ve onarım gibi hizmetleri 7/24 sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön plan da tutuyoruz.

Müşteri desteği

UZMAN KADRO

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en doğru biçimde anlayan, bu ihtiyaçları karşılarken günümüz tüketicisinin değişen alışkanlıklarına uygun çözümler üreten, esnek, ölçeklenebilir ve daima rekabetçi teknolojiler sunan ekibimizle özel çözümler geliştirmeyi de sürdürmeye devam ediyoruz.

Videolu destek

DESTEK VİDEOLAR

Ürünümüzü daha kolay anlamanıza ve daha yakından tanımanıza yardımcı olmak amacı ile destek videolar üreterek sosyal ağlarda ve Youtube kanalımızda paylaşıyoruz.

 • Image

  “ Günümüz çağında daha da önem kazanmaya başlayan POS otomasyon sistemleri işimiz için hem zaman hemde maddi anlamda kolaylık sağlamakta. Gerek ürün ve hizmet kalitesi gerekse 7/24 kesintisiz servis desteği ile Elmapos bizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Teşekkürler. ”

  Snoppy Pizza — KOCAELİ
 • Image

  “ İlk günden bugüne kadar satışlarımızı ikiye katladık ve bu sistem sadece ekibimizle bunu elde etmemize yardımcı olmamış aynı zamanda büyümeye ve işimizi geliştirmeye devam ederken bunun gibi önemli bilgileri izlemeyi kolaylaştırdı. ”

  Robert's Coffee — ANKARA
 • Image

  “ Altınoluk Pastanesi olarak araştırmalarımız sonucunda Elmapos ile çalışmaya karar verdik. Kolay öğrenilebilir ve sade kullanılabilir bir kullanıcı arayüzü ile çalışanlarımız sisteme hızlı bir şekilde uyum sağladı. Kurulum sonrası desteğe kadar her konuda bizlere yardımcı olan Elmapos personellerine teşekkürü bir borç biliriz. “

  Altınoluk Pastaneleri — KOCAELİ
© Copyright Elmapos Bilgi Teknolojileri | Tüm hakları saklıdır.