Elmapos cafe restoran barkodlu satış programı

BARKODLU SATIŞ PROGRAMI - BARKODLU SATIŞ SİSTEMİ - BARKOD OTOMASYONU
KAFE / RESTORAN ÇÖZÜMLERİ
Kafe ve Restoranınızda her şey dahil çözümlerimiz sayesinde artık sadece müşterilerinize odaklanabilirsiniz

Elmapos barkod otomasyonu

Elmapos Barkodlu Satış Programı ile tanışın

İhtiyacınız olan herşey mevcut!

Barkod okuyucudan yazıcıya, termal yazıcıdan fatura yazıcısına ihtiyacınız için herşey dahil çözüm ElmaPOS’ta!

ELMAPOS İLE HIZLI SATIŞA HAZIRSINIZ

ElmaPOS, personelinizin hızlı bir şekilde çalışması için tasarlandı. Ürünlerinizi ve fiyatlarını kolayca tanımlayarak, dakikalar içinde satış yapmaya başlayın.

PARÇALI ÖDEME VE CARİ TAKİBİ

Müşterilerinizden parçalı ödeme alın ve cironuzu nakit, kredi kartı, ticket vb. türlerde takip edin veya bir cari hesaba borç olarak aktarın.

ElmaPOS hızlı satışla herşey elinizin altında.

Barkodlu satış programında ürünlerinizi barkod okuyucudan ya da ekrandan seçerek alışveriş sepetine ekleyebilirsiniz. Tek tuşla fiyat, adet değiştirebilir, nakit, kredi kartı, ticket, sodexo ve iskonto olarak kapatabilirsiniz.

ElmaPOS barkodlu satış programı ile herşey elinizin altında. İhtiyacınız olan herşey tek ekranda. Müşterilerinizi bekletmeden güvenli ve hızlı satış yapın.

Veresiye, indirimli ve ödenmez satışlarınızı barkodlu satış programı ile çok kolay takip edebilirsiniz.

Elmapos barkodlu satış sistemi

Elmapos Barkod Otomasyonu perakende satış yapın.

ElmaPOS ile zaman ve para kazanın!

Akıllı raporlar ve analizler ile hem zaman hem de paradan tasarruf edeceksiniz.

DETAYLI RAPORLAR VE ANALİZLER

En çok satan ürünler, stokta bekleyen ürünler veya en karlı ürünler. Detaylı raporlar ve analizlerle işletmeniz için en doğru kararı hızlıca vereceksiniz

STOK TAKİBİ VE UYARILAR

Stoklarınızı kolayca takip edin ve azalan ürünleriniz için uyarı alarak hemen tedarik edin. Müşteri kaçırmaya son verin.

Elmapos'un yeni ürünü barkodlu satış programı perakende satış ve hızlı satış yapan firmaların talepleri doğrultusunda hazırlanmış bir barkodlu satış programı olup, hızlı satış ve sıcak satış yapan işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklerle donatılmıştır. Elmapos'u diğer barkodlu satış programından ayıran en büyük farklarından birisi ise fiyatının herkese uygun olması.

Manav, şarküteri ve perakende ürünleriniz de bulunan barkodu, barkodlu satış programı hızlı bi şekilde okuyarak müşterilerinizi bekletmeden hızlı satış yapar.

Elmapos barkodlu satış programı çok kısa bir sürede öğrenerek kavrayabileceği bir ara yüze sahip yapısı kullanıcı dostudur. Tüm çalışanlarınız barkodlu satış programına hızlı bir şekilde adapte olur.

Elmapos barkodlu satış programı, izinsiz kopyalanamaz.

© Copyright Elmapos Bilgi Teknolojileri | Tüm hakları saklıdır.